top of page

ייעוץ קריירה מותאם אישית עבורך

נעים מאוד שמי נועה מלר 

מאז שאני מכירה את עצמי הפאשן שלי בחיים זה אנשים.

להבין איך עובד המוח האנושי איך אנשים מקבלים החלטות

יש לי ניסיון רב בניהול משאבי אנוש בסטארטאפים, בייעוץ קריירה ובהאד האנטרים אני ליוויתי מאות אנשים במציאת עבודה, ואני אוהבת להשאר איתם בקשר גם אח"כ ונהנית מאוד לצפות בהתפתחות שלהם

 

אני מכירה לעומק חברות בהייטק, החל מ 2010 שם התחלתי את דרכי, עבדתי מול המון חברות החל מחברות בשלב ההקמה, חברות סטארטאפ קטנות בינוניות וגדולות, ומכירה היטב את השוני בינהם.

 

את התואר הראשון שלי בבן גוריון עשיתי בפסיכולוגיה (בבן גוריון באילת ) ואת השני כבר במנהל עסקים ושיווק בבן גוריון בב"ש.

 

ב -2019 החלטתי "לבלוע את גלולת האומץ" ולצאת לעצמאות, זה לגמרי חלק מהמסע שלי בעולם ואני הכי אוהבת בעולם לעזור לאנשים בתחום הקריירה.

אני מרגישה שאני בייעוד שלי, אני נהנית מאוד ממה שאני עושה ושואפת לעזור לכולם למצוא את המשרה הבאה שלהם ולהנות מהקריירה שלהם, לא משנה מה הם יבחרו לעשות.

במקביל אני עוסקת המון בהתפתחות אישית, למדתי קואצ׳ינג ותורות רוחניות.

מאמינה שקריירה זה משהו שהוא מאוד טכני וחיצוני, אבל בסוף הבחירות שלנו בכל דבר בחיים מגיעות ממה שקורה לנו בפנים, מהערוצים הפנימיים, ומה שראינו בילדות.

מטרת ייעוץ קריירה?

לחפש עבודה זה תהליך מורכב, שיש בו עליות ומורדות. הרבה פעמים בתהליך אנשים מרגישים ירידה בבטחון, פתאום שכחו כמה הם טובים במה שהם עושים, יכול להיות הרבה לחץ. בתהליך הליווי שלי אני מחזקת את המיינד סט, מזכירה לכם את החוזקות שלכם ולמה אתם ראויים, ובגדול המטרה שתקבלו כמה הצעות ותוכלו לבחור מה מתאים לכם- אחרי שהבנתם בול מה אתם מחפשים.

למי זה מיועד?

ייעוץ קריירה מתאים לאנשים שמחפשים כיוון והכוונה בקריירה שלהם, ורוצים לשפר את הביצועים והתוצאות המקצועיות שלהם. היעוץ יכול להתאים למגוון רחב של אנשים בשלבים שונים בקריירה שלהם, כולל: 1. אם אתם מרגישים תקיעות בחיפוש עבודה, בין אם אתם מחפשים עבודה חדשה או שינוי קריירה. במהלך הייעוץ אתם תזהו את היכולות, הערכים והמערכות שלכם והמטרה שלי לעזור לכם למצוא את המסלול המתאים עבורכם. 2. סטודנטים ובוגרי אוניברסיטה: אם אתם רוצים לבחון את האפשרויות שלכם ולקבל הכוונה בבחירת התחום הלימודים והעבודה המתאימים לכם. 4. פרילנסרים ועצמאיים: אם אתם רוצים להצליח כעצמאיים ולבנות עסק מוצלח. ייעוץ הקריירה יכול לסייע לכם לתכנן את הדרך המקצועית שלהם, לבנות את המותג האישי שלכם ולפתח את רשת הלקוחות. אני עוזרת המון לעצמאים.

כמה פגישות יש בתהליך?

התהליך יכול להיות פגישה אחת עד 7 פגישות, כל אחד והצורך שלו. זאת יכולה להיות שיחת ייעוץ אחת- לפעמים שינוי אחת של מחשבה יכול לשנות המון- קרה לי לא פעם שמועמד שחיפש שנה עבודה, אחרי שיחה אחת נפלו לו אסימונים ותוך חודש הוא מצא.

מה קורה בתהליך?

קודם כל התהליך מותאם לצורך שלכם! במהלך התהליך נעשה שיחות אישיות פרונטלי או בזום (אישית מעדיפה פרונטלי). תקבלו המון כלים פרקטיים לתהליך חיפוש העבודה. הכנה מנטלית, הרבה מיינסט (זה בעיני יותר חשוב מהכל) להגיע מוכנים לתהליך. מבחינה טכנית- נעבור על הקורות חיים, לינקדאין הכנה לראיון עבודה

התהליך מתחיל עם אבחון מקיף שלכם, נבדוק לעומק את החסמים, חוזקות והצלחות שלכם, ואיך זה משפיע עליכם בתהליך חיפוש העבודה.

אבחון והיכרות

נציב מטרות ברורות ותיאום צפיות ממוקדות בהתאם למה שחשוב לכם.

הצגת מטרות ותיאום ציפיות

נזהה את הפערים והצרכים תעסוקתיים, את החוזקות והמיומנויות שלכם

זיהוי כיווני קריירה

נבנה חזון תעסוקתי ונגדיר מטרות מדויקות. החזון משמש כמנחה ומסגרת לתהליך הייעוץ והתכנון.

בניית חזון תעסוקתי 

על בסיס המטרות והחזון- נתכנן את תהליך חיפוש העבודה- בניית קורות חיים מקצועיים, פרופיל לינקדאין ונעשה סימולציות של ראיונות עבודה.

תכנון ובניית תוכנית עבודה

נעיף אתכם קדימה לעבר המטרות שלכם, אלמד אתכם איך לעשות נטוורקינג נכון ואנסה לעזור באמצעות הנטוורקינג שלי

הטמעה ונטוורקינג

אני אישית מלווה וזמינה לאורך כל התהליך.

ליווי אישי

שלבי תהליך הייעוץ

יאללה בואו נדבר

bottom of page